درباره ما

تاریخچه

شرکت سهامی خاص نوگستران تجارت پارس سیمرغ با نام اختصاری و لوگوی نوگو با داشتن پیشینه تجارت در کشورهای دیگر بویژه امارات، جهت انجام فعالیت بازرگانی در ایران در سال 1397 تاسیس شد.
هدف از تاسیس شرکت توسط سهامداران در داخل کشور، انتقال تجربیات و دانش روز بازرگانی به تجار و بازرگانان داخلی و همراهی با بنگاههای تولیدی در جهت آموزش و توانمند سازی این بنگاهها در جهت تولید و عرضه محصولات با کیفیت و دارای حداقل استانداردهای مورد نیاز بازار های بین المللی میباشد. 
در همین راستا و با توجه به چشم انداز های ترسیم شده برای شرکت نوگو، دپارتمان های مختلفی جهت نیل به این مهم تاسیس و راه اندازی گردید. این دپارتمان ها شامل مدیریت صادرات، واردات، آموزش بازرگانی و غیره می باشند که هر کدام نیز دارای زیرگروه های تخصصی دیگری می باشند.
از دیگر ویژگی های این شرکت استفاده از نیروهای جوان و باانگیزه است که دارای دانش بازرگانی روز دنیا می باشند که در کنار نیروهای با تجربه توانسته اند مجموعه ای توانمند را در کمک به بنگاه های داخلی بوجود آورند. در قسمت بعد به شکل مختصری در مورد هرکدام از دپارتمان های این مجموعه  و وظایف آنها توضیح ارائه می گردد:
مدیریت صادرات: امروزه شرکت های مدیریت صادرات بدلیل داشتن تجربه های بازرگانی بین الملل،امکانات مورد نیاز و نیروهای متخصص یکی از بازیگران اصلی در تجارت خارجی کشورها به شمار می روند. وظیفه اصلی این شرکت ها همراهی و راهنمایی بنگاههای اقتصادی درتمامی مراحل صادرات، از تولید محصول گرفته تا عرضه در بازرهای جهانی می باشد. شرکت های مدیریت صادرات در ایران به دلیل سنتی بودن تجارت تا اواسط دهه 80 وجود نداشته اند ولی با توجه به نیاز اساسی کشور و مدرن سازی تجارت خارجی این شرکت ها در داخل نیز در حال شکل گیری می باشند. بر این اساس نیز شرکت نوگو با درک این نیاز و استفاده از نیروهای متخصص و همچنین امکانات خود در خارج از کشور دپارتمان مدیریت صادرات در مجموعه خود تعریف کرده و درحال خدمت رسانی به بنگاه های تولیدی و تجاری کشور می باشد. 
آموزش بازرگانی: این دپارتمان نیز بر اساس نیاز اساسی کشور به دانش روز حوزه بازرگانی و با هدف انتقال تجربات در این حوزه در شرکت نوگو شکل گرفت. امروزه  بندرت می توان مجموعه های آموزشی را در کشور پیدا کرد که در زمینه بازرگانی دارای مجموعه کاملی از آموزش های مورد نیاز بازرگانی و همچنین تجربه عملی در این حوزه در کنار هم می باشیم و ما توانسته ایم با استفاده از اساتید مجربی که خود نیز به صورت عملی در این حوزه فعالیت ی نمایند به کمک آموزش بازرگانی آمده و دوره های عملی و تجربی مختلفی را ترسبم نماییم.
واردات: یکی دیگر از نیازهای اساسی بنگاه های تولیدی کشور دسترسی به مواد اولیه، خطوط تولید و قطعات با کیفیت از برندهای معتبر جهانی می باشد. این دپارتمان نیز با توجه به داشتن تجربه چندین ساله و وجود دفاتر خارج از کشور شرکت نوگو ، شکل گرفته و امروزه به کمک تولید کشور شتافته است.
IT: وجود این دپارتمان در شرکت هایی که قصد دارند در بازارهای جهانی حضور فعالی داشته باشند و از متدهای روز ارتباطی برای تسهیل کسب و کار خود و ارتباط با مشتریان خود استفاده نمایند بسیار ضروری می باشد. بدین منظور دپارتمان مذکور در شرکت نوگو شکل گرفت و علاوه بر پشتیبانی از وبسایت های مجموعه، با استفاده از شبکه های مجازی همچون لینکدین، تلگرام، اینستاگرام، فیسبوک و واتس اپ و غیره سعی نموده است تا ارتباط دو طرفه ای را با مشتریان، همکاران و کلیه افرادی را که به صورتی در تعامل با این شرکت هستند داشته باشد و همچنین با استفاده از نیروهای مجرب خود به تولید محتوای مفید برای همراهان خود بپردازد.

چشم انداز نوگو

بنگاه اقتصادی محلی، اندیشه جهانی

در چشم انداز شرکت نوگو  تاکیید بر توانمند سازی بنگاه های کوچک ومنوسط محلی می باشد تا با استفاده از دانش روز و توانمندی های خود به این باور برسند که توانایی تولید و عرضه محصولاتی در کلاس جهانی را دارند. و با کمک شرکت های مدیریت صادرات  و با کمترین هزینه های ممکن  بتوانند محصولاتی را با استاندارد مورد تایید سازمانهای جهانی به بازارهای بین المللی عرضه نمایند. در این راستا درکنار همراهی نیاز به آموزش چرخه های مختلف تولید یک کالا می باشد زیرا عرضه کالای با کیفیت نیاز به هماهنگی بین تمام اعضای چرخه صادرات دارد. 

امید هست این چشم انداز با تلاش و کوشش تیم های متخصص شرکت در آینده ای نزدیک به وقوع بپیوندد.

Our Food Policy

Phasellus hendrerit. Pellentesque aliquet nibh nec urna. In nisi neque, aliquet vel, dapibus id, mattis vel, nisi. Sed pretium, ligula sollicitudin laoreet viverra, tortor libero sodales leo, eget blandit nunc tortor eu nibh. Nullam mollis. Ut justo. Suspendisse potenti.

Our Core Values

Phasellus hendrerit. Pellentesque aliquet nibh nec urna. In nisi neque, aliquet vel, dapibus id, mattis vel, nisi. Sed pretium, ligula sollicitudin laoreet viverra, tortor libero sodales leo, eget blandit nunc tortor eu nibh. Nullam mollis. Ut justo. Suspendisse potenti.

Renowned Chefs

Meet The Taste Experts

Sed pretium, ligula sollicitudin laoreet viverra, tortor libero sodales leo, eget blandit nunc tortor eu nibh. Nullam mollis. Ut justo. Suspendisse potenti.

Careers

Be a Part of Our Restaurant

Morbi purus libero, faucibus adipi, commodo quis, gravida id. Praesent elementum hendrerit tortor.

اسکرول به بالا